Gallerimodell. Slitage, fläckar, nötningar, en kortsida omarbetad, fåtal lagningar. (335x113)
900 SEK | 2022-08-20 13:35 |
850 SEK | 2022-08-21 11:34 |
450 SEK | 2022-08-20 23:21 |
350 SEK | 2022-08-20 21:15 |
200 SEK | 2022-08-20 00:57 |
150 SEK | 2022-08-19 17:58 |
100 SEK | 2022-08-19 12:43 |
100 SEK | Startpris |