Med handmålad dekor. Kaffekoppar 27st, kaffefat 30st, assietter 29st, kakfat 2st, sockerskål, gräddkanna, en krämkopp, salt och pepparströare. Bruksslitage, några delar med fläckar, fåtal skador.
2 100 SEK | 2022-08-21 11:58 |
2 000 SEK | 2022-08-21 12:00 |
1 000 SEK | 2022-08-21 01:34 |
950 SEK | 2022-08-21 09:33 |
550 SEK | 2022-08-20 19:56 |
450 SEK | 2022-08-19 18:55 |
450 SEK | 2022-08-20 09:47 |
300 SEK | 2022-08-19 20:25 |
150 SEK | 2022-08-19 17:58 |
100 SEK | Startpris |