Numrerad upplaga, detta exemplar no.34 av 500. Med dekor av frukter. Lysterglasyr. Signerat. Enstaka repor. (62x46)
4 600 SEK | 2022-08-16 15:29 |
4 400 SEK | 2022-08-19 17:35 |
2 100 SEK | 2022-08-19 11:19 |
1 200 SEK | 2022-08-18 23:13 |
900 SEK | 2022-08-18 21:03 |
100 SEK | Startpris |