Geometriskt mönster. Linnevarp. Signerad M. Smärre fläckar, fransslitage. (244x173)
150 SEK | 2022-08-19 10:26 |
150 SEK | 2022-08-21 11:59 |
100 SEK | 2022-08-19 10:03 |
100 SEK | Startpris |