Tallrikar 15st, serveringsfat samt såskanna. Bruksslitage, repor. (Tallrikarnas längd 26)
1 700 SEK | 2022-08-21 11:36 |
1 600 SEK | 2022-08-21 10:59 |
1 100 SEK | 2022-08-21 10:40 |
900 SEK | 2022-08-21 01:59 |
800 SEK | 2022-08-20 22:00 |
450 SEK | 2022-08-20 18:18 |
400 SEK | 2022-08-20 14:36 |
200 SEK | 2022-08-19 20:52 |
100 SEK | 2022-08-18 21:55 |
100 SEK | Startpris |