Fanerat med inläggningar. Nyckel finns. Mindre kompletteringar. Ytslitage, botten med spricka. (Höjd 18, 29,5x29)
1 300 SEK | 2022-08-21 12:10 |
1 200 SEK | 2022-08-21 11:46 |
500 SEK | 2022-08-21 11:38 |
450 SEK | 2022-08-19 10:17 |
350 SEK | 2022-08-20 22:43 |
250 SEK | 2022-08-19 11:03 |
100 SEK | Startpris |