Tefat 4st, assietter 2st, sockerskål utan lock, tallrikar 3st, vas samt småfat 6st. Bruksslitage, enstaka nagg. (Största diameter 22,5)
1 800 SEK | 2022-08-19 15:08 |
1 700 SEK | 2022-08-21 11:48 |
800 SEK | 2022-08-19 11:24 |
650 SEK | 2022-08-19 13:34 |
100 SEK | Startpris |