Klabblås, 17/1800-tal samt brännjärn 2st. Slitage, smärre rost. (Låsets längd 35)
900 SEK | 2022-08-21 05:46 |
900 SEK | 2022-08-21 07:51 |
200 SEK | 2022-08-19 23:16 |
100 SEK | 2022-08-18 21:02 |
100 SEK | Startpris |