Fodrad fårull. Hårt slitage, skador, fläckar. (ca.180x140)
400 SEK | 2022-08-21 11:52 |
350 SEK | 2022-08-21 11:09 |
300 SEK | 2022-08-20 22:48 |
250 SEK | 2022-08-19 21:27 |
150 SEK | 2022-08-19 00:43 |
100 SEK | Startpris |