Geometriskt mönster. Linnevarp. Signerad S (troligen Brita Svensson eller Brita Svefors). Bruksslitage, fläckar, frans med småskador. (202x136)
3 200 SEK | 2022-08-19 21:34 |
3 200 SEK | 2022-08-21 12:08 |
800 SEK | 2022-08-19 21:55 |
700 SEK | 2022-08-19 10:42 |
500 SEK | 2022-08-19 10:11 |
150 SEK | 2022-08-18 21:49 |
100 SEK | Startpris |