Flintgods. Med handmålad dekor. Fötter i form av kräftor. Stämplad. Krackelering, mindre missfärgning och färgslitage. (Höjd 13, diameter 25)
2 600 SEK | 2022-08-20 23:14 |
2 500 SEK | 2022-08-21 09:30 |
1 700 SEK | 2022-08-19 22:48 |
1 500 SEK | 2022-08-19 10:50 |
1 300 SEK | 2022-08-19 13:05 |
1 100 SEK | 2022-08-19 05:50 |
650 SEK | 2022-08-19 08:57 |
550 SEK | 2022-08-19 00:10 |
500 SEK | 2022-08-18 20:00 |
100 SEK | Startpris |