Flätad spån samt rotting. Slitage, småskador. (Längsta längd 52)
450 SEK | 2022-08-21 10:45 |
400 SEK | 2022-08-21 11:07 |
300 SEK | 2022-08-20 14:18 |
150 SEK | 2022-08-19 18:07 |
100 SEK | 2022-08-18 19:58 |
100 SEK | Startpris |