Knotskål, allmoge, daterad 1769. Maskburk, näver samt mortel med stöt, järn. Slitage, mortel med rost, knotskål med skador. (Längsta längd 26)
350 SEK | 2022-08-21 11:17 |
300 SEK | 2022-08-21 10:22 |
200 SEK | 2022-08-21 08:09 |
100 SEK | Startpris |