Koppar, med spår av förgyllning. Balusterformade. Reliefdekor av blad, pärlbård och godronnering. Graverad vapensköld med datering. Ljuspiggar av järn. Undertill med inventarienummer och monogram. Bristningar, bulor, lagningar. (Höjd 39)
9 000 SEK | 2022-08-21 10:34 |
8 800 SEK | 2022-08-17 11:16 |
5 200 SEK | 2022-08-20 01:08 |
4 800 SEK | 2022-08-18 21:06 |
150 SEK | 2022-08-18 21:06 |
100 SEK | Startpris |