Dekor med hus och träd. Höjd ca 24 cm, längd ca 41 cm. Smärre naggar, repor och slitage.
600 SEK | 2022-06-27 19:06 |
500 SEK | 2022-06-23 11:09 |
300 SEK | 2022-06-22 17:21 |
300 SEK | Startpris |