Snidat trä, framsidan förgylld, baksidan rödmålad. Höjd ca 64 cm, bredd ca 37 cm. Smärre skador och slitage, torrspricka.
1 500 SEK | 2022-06-27 19:04 |
1 400 SEK | 2022-06-27 19:04 |
300 SEK | 2022-06-22 21:33 |
300 SEK | Startpris |