Trä med metallbeslag. 1800/1900-tal. Kina. Höjd 13cm, bredd 45,5 cm. Skuren relief medföljer. Lås saknas. Repor, märken.
900 SEK | 2022-06-27 06:39 |
800 SEK | 2022-06-20 17:45 |
350 SEK | 2022-06-23 13:06 |
300 SEK | Startpris |