Trä med skuren dekor. 1900-tal. Höjd 25,5cm, bredd 40 cm. repor, märken, torrsprickor, färgen avlägsnad. Enligt uppgift med förvaring för opium.
800 SEK | 2022-06-23 00:03 |
700 SEK | 2022-06-20 17:45 |
300 SEK | Startpris |