Smide med dekor i silver och guld, den ena med infällda turkosa pärlor. 1800-tal eller äldre. Höjd 19 och 20 cm. Rostangrepp, åldersrelaterat slitage.
1 300 SEK | 2022-06-27 18:15 |
1 200 SEK | 2022-06-17 20:01 |
800 SEK | 2022-06-14 20:22 |
300 SEK | Startpris |