Olja på duk, interiör med figurer. Krackelering, färgsprickor, lagningar, fernissad, fläckar. Ram med dekorskador. (59x45)
4 200 SEK | 2022-07-29 14:48 |
4 200 SEK | 2022-07-31 11:41 |
3 600 SEK | 2022-07-31 09:38 |
2 800 SEK | 2022-07-31 00:33 |
1 700 SEK | 2022-07-29 15:15 |
300 SEK | 2022-07-29 10:29 |
250 SEK | 2022-07-29 09:20 |
200 SEK | 2022-07-29 08:44 |
150 SEK | 2022-07-29 01:59 |
100 SEK | 2022-07-28 17:56 |
100 SEK | Startpris |