Svart urtavla. Förgylld boett. Mekanisk. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boettens baksida med graverat emblem. Bruksslitage, repor. (Diameter 35mm)
350 SEK | 2022-07-31 11:53 |
300 SEK | 2022-07-31 11:44 |
250 SEK | 2022-07-31 11:06 |
200 SEK | 2022-07-31 10:52 |
150 SEK | 2022-07-31 10:42 |
100 SEK | Startpris |