Stämplade. Bruksslitage, fläckar, enstaka ärg. (Längd 9,5, vikt 139g.)
1 700 SEK | 2022-07-30 09:06 |
1 600 SEK | 2022-07-30 19:42 |
1 400 SEK | 2022-07-27 12:03 |
800 SEK | 2022-07-29 10:15 |
100 SEK | Startpris |