Kopparstick, "California, I love you". Signerad och numrerad. Daterad 73. Inramad. (64x49)
5 200 SEK | 2022-07-31 11:56 |
5 000 SEK | 2022-07-31 09:44 |
3 800 SEK | 2022-07-31 11:47 |
2 500 SEK | 2022-07-31 10:23 |
2 200 SEK | 2022-07-29 15:42 |
2 100 SEK | 2022-07-29 15:09 |
1 300 SEK | 2022-07-29 13:24 |
1 300 SEK | 2022-07-29 13:50 |
250 SEK | 2022-07-28 17:27 |
150 SEK | 2022-07-29 10:11 |
100 SEK | Startpris |