Bemålad järn. Stämplad. Slitage, repor, rost. (Höjd 70)
2 600 SEK | 2022-07-31 12:09 |
2 500 SEK | 2022-07-31 14:32 |
1 300 SEK | 2022-07-30 23:57 |
1 100 SEK | 2022-07-30 23:31 |
500 SEK | 2022-07-30 14:08 |
100 SEK | Startpris |