Olja på duk, gårdsbild med figurer. Monogramsignerad. (44x54)
5 800 SEK | 2022-07-31 07:48 |
5 600 SEK | 2022-07-31 11:58 |
4 800 SEK | 2022-07-31 09:01 |
2 900 SEK | 2022-06-13 10:05 |
350 SEK | 2022-07-29 10:27 |
250 SEK | 2022-07-29 00:27 |
100 SEK | Startpris |