Olja på pannå, stilleben med blommor. Signerad. (39x33)
43 000 SEK | 2022-07-31 11:59 |
42 000 SEK | 2022-07-31 11:56 |
35 000 SEK | 2022-07-30 19:17 |
12 000 SEK | 2022-07-29 10:17 |
11 000 SEK | 2022-07-29 10:12 |
10 500 SEK | 2022-07-29 10:07 |
8 000 SEK | 2022-07-29 08:42 |
5 800 SEK | 2022-07-29 06:10 |
5 000 SEK | 2022-07-28 20:16 |
3 000 SEK | 2022-07-28 21:37 |
1 300 SEK | 2022-07-28 20:17 |
1 100 SEK | 2022-07-28 19:23 |
150 SEK | 2022-07-28 20:11 |
100 SEK | Startpris |