Fanerad i bl.a. mahogny och rot. Detaljer i förnicklad metall och bemålad järn. Hårt slitage, fläckar, skador. (Höjd 76)
3 400 SEK | 2022-07-31 08:41 |
3 200 SEK | 2022-07-31 09:10 |
950 SEK | 2022-07-30 21:19 |
900 SEK | 2022-07-30 20:30 |
300 SEK | 2022-07-29 17:14 |
200 SEK | 2022-07-29 10:21 |
100 SEK | 2022-07-28 20:08 |
100 SEK | Startpris |