Silverhalt 950. Ornamenterade hänklar. Konturerad kant med dekor av blad. Lock och skål stämplad. Bulor, repor. (Längd inklusive hänklar 29, vikt 1400g.)
8 800 SEK | 2022-07-31 11:05 |
8 600 SEK | 2022-07-31 10:59 |
7 000 SEK | 2022-07-30 05:44 |
4 400 SEK | 2022-07-29 16:04 |
2 300 SEK | 2022-07-29 21:00 |
1 200 SEK | 2022-07-28 21:26 |
200 SEK | 2022-07-28 22:09 |
100 SEK | 2022-07-28 21:14 |
100 SEK | Startpris |