Medaljongmönster. Slitage, fläckar, ställvis nött och blekt, en kortsida omarbetad, en kortsida med skador. (303x193)
700 SEK | 2022-07-31 10:45 |
650 SEK | 2022-07-31 11:40 |
350 SEK | 2022-07-29 23:04 |
100 SEK | 2022-07-29 09:11 |
100 SEK | Startpris |