Medaljongmönster. Slitage, fransskador. (274x210)
950 SEK | 2022-07-31 11:55 |
900 SEK | 2022-07-31 13:33 |
650 SEK | 2022-07-30 10:06 |
600 SEK | 2022-07-30 21:28 |
500 SEK | 2022-07-29 18:17 |
100 SEK | 2022-07-29 13:35 |
100 SEK | Startpris |