Olja på duk, kvinna med fruktskål, efter Titian. Signerad och daterad 1875. Mindre krackelering, fåtal rispor. (62x45)
3 000 SEK | 2022-07-31 08:43 |
2 900 SEK | 2022-07-30 21:07 |
1 100 SEK | 2022-07-30 20:50 |
900 SEK | 2022-07-30 15:17 |
500 SEK | 2022-07-29 16:00 |
300 SEK | 2022-07-29 14:15 |
150 SEK | 2022-07-29 08:41 |
100 SEK | 2022-07-28 17:48 |
100 SEK | Startpris |