Kronometer. Automat. Kvadratisk urtavla. Förgyllt armband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion ganteras ej. Repor. (30x30mm)
8 200 SEK | 2022-07-31 11:28 |
8 000 SEK | 2022-07-31 11:31 |
7 600 SEK | 2022-07-31 11:28 |
4 000 SEK | 2022-07-29 20:45 |
3 800 SEK | 2022-07-28 19:22 |
700 SEK | 2022-07-29 13:52 |
600 SEK | 2022-07-28 20:43 |
100 SEK | Startpris |