Olja på duk, havsbild. Signerad. (29x59)
4 200 SEK | 2022-07-31 11:37 |
4 000 SEK | 2022-07-30 21:22 |
3 600 SEK | 2022-07-29 13:18 |
3 400 SEK | 2022-07-30 13:59 |
2 700 SEK | 2022-07-30 00:15 |
2 400 SEK | 2022-07-29 13:23 |
2 200 SEK | 2022-07-29 11:21 |
2 100 SEK | 2022-07-29 11:12 |
1 500 SEK | 2022-07-29 10:40 |
1 100 SEK | 2022-07-29 09:21 |
1 000 SEK | 2022-07-29 08:41 |
950 SEK | 2022-07-28 21:37 |
900 SEK | 2022-07-28 21:36 |
100 SEK | 2022-07-28 17:47 |
100 SEK | Startpris |