Gul-, brun- och gråmönstrad. Bruksslitage, mindre fläckar, enstaka fransskador. (220x130)
950 SEK | 2022-07-31 11:45 |
900 SEK | 2022-07-31 00:10 |
800 SEK | 2022-07-30 22:58 |
500 SEK | 2022-07-29 12:49 |
400 SEK | 2022-07-30 20:14 |
100 SEK | Startpris |