Metall. Skador, rost, slitage. (Högsta höjd 72)
1 800 SEK | 2022-07-31 11:53 |
1 700 SEK | 2022-07-31 11:54 |
1 500 SEK | 2022-07-31 11:21 |
1 200 SEK | 2022-07-31 09:55 |
600 SEK | 2022-07-30 14:21 |
550 SEK | 2022-07-30 19:18 |
400 SEK | 2022-07-30 08:32 |
300 SEK | 2022-07-29 19:52 |
200 SEK | 2022-07-29 13:31 |
150 SEK | 2022-07-29 12:22 |
100 SEK | Startpris |