Kromad metall. Textil skärm. Omärkt. Ytslitage, textil med enstaka skador. (Diameter 52)
2 100 SEK | 2022-07-31 12:06 |
2 000 SEK | 2022-07-31 12:03 |
1 600 SEK | 2022-07-30 14:51 |
1 500 SEK | 2022-07-30 10:48 |
800 SEK | 2022-07-30 10:16 |
750 SEK | 2022-07-30 00:10 |
400 SEK | 2022-07-29 13:24 |
300 SEK | 2022-07-28 19:25 |
250 SEK | 2022-07-29 01:07 |
150 SEK | 2022-07-28 22:07 |
100 SEK | Startpris |