Med handmålad dekor och förgyllning. Sockel av skulpterad trä. Tillverkningsdefekter, dekorslitage. (Höjd 45)
1 100 SEK | 2022-07-31 11:36 |
1 000 SEK | 2022-07-31 12:17 |
100 SEK | 2022-07-29 15:01 |
100 SEK | Startpris |