Förnicklat boett. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 70mm)
400 SEK | 2022-07-31 09:47 |
350 SEK | 2022-07-30 22:51 |
300 SEK | 2022-07-30 21:37 |
150 SEK | 2022-07-29 17:46 |
100 SEK | 2022-07-28 23:06 |
100 SEK | Startpris |