Mässing. Lock av porslin, med handmålad dekor av Ludvig XV. Ytslitage, porslinet med enstaka repor. (Höjd 5, diameter 8)
1 500 SEK | 2022-07-31 03:46 |
1 400 SEK | 2022-07-28 17:05 |
700 SEK | 2022-07-30 18:45 |
350 SEK | 2022-07-28 21:23 |
100 SEK | Startpris |