Mässing. Stämplade. Ytslitage. (Höjd 49)
650 SEK | 2022-07-31 10:54 |
650 SEK | 2022-07-31 11:57 |
450 SEK | 2022-07-31 08:25 |
400 SEK | 2022-07-30 09:48 |
300 SEK | 2022-07-30 22:13 |
200 SEK | 2022-07-29 17:45 |
100 SEK | 2022-07-29 06:21 |
100 SEK | Startpris |