Emaljerad urtavla. Ögla saknas, urtavlan lös och emaljskador, slitage, boett med bulor, en visare saknas. (Diameter 50mm, totalvikt 83g.)
6 400 SEK | 2022-07-29 18:29 |
6 200 SEK | 2022-07-29 10:50 |
6 000 SEK | 2022-07-28 19:16 |
1 200 SEK | 2022-07-29 10:15 |
100 SEK | Startpris |