Nysilver. Med räfflad dekor. Stämplad, serienummer 190671. Bruksslitage, repor, fläckar. (Höjd 7)
500 SEK | 2022-07-29 18:29 |
450 SEK | 2022-07-29 10:29 |
100 SEK | 2022-07-28 17:18 |
100 SEK | Startpris |