Underglasyrblå dekor av fåglar och träd. Naggar, lagningar, sprickor, mynning med retuscher. (Höjd 26, diameter 16)
4 000 SEK | 2022-07-31 11:45 |
3 800 SEK | 2022-07-31 11:36 |
2 400 SEK | 2022-07-30 09:39 |
1 900 SEK | 2022-07-30 00:52 |
550 SEK | 2022-07-29 16:48 |
450 SEK | 2022-07-29 14:55 |
350 SEK | 2022-07-29 10:06 |
250 SEK | 2022-07-29 09:33 |
150 SEK | 2022-07-28 22:45 |
100 SEK | Startpris |