Skulptur i brons, naken mansfigur. Signerad. Sockel med gjuten meanderbård. Ytslitage, fläckar, attribut med skada, fåtal stötmärken. (Höjd 79)
5 400 SEK | 2022-07-31 12:00 |
5 200 SEK | 2022-07-30 22:48 |
3 600 SEK | 2022-07-30 09:58 |
3 200 SEK | 2022-07-30 09:00 |
1 800 SEK | 2022-07-29 22:26 |
1 200 SEK | 2022-07-29 15:13 |
850 SEK | 2022-07-29 13:23 |
350 SEK | 2022-07-29 13:16 |
250 SEK | 2022-07-28 20:11 |
150 SEK | 2022-07-28 17:45 |
100 SEK | Startpris |