Träskuren och bemålad figur, gumma med vattenflaska. Signerad och daterad 1984. (Höjd 26,5)
2 600 SEK | 2022-07-31 11:52 |
2 600 SEK | 2022-07-31 12:01 |
2 400 SEK | 2022-07-31 11:35 |
2 200 SEK | 2022-07-31 11:32 |
1 500 SEK | 2022-07-30 12:22 |
1 400 SEK | 2022-07-30 12:40 |
600 SEK | 2022-07-29 20:51 |
500 SEK | 2022-07-29 10:10 |
150 SEK | 2022-07-29 00:49 |
100 SEK | Startpris |