Olja på duk, interiör med kvinna. Osignerad. Oramad. Skador, repor. (85x60)
1 000 SEK | 2022-07-29 08:08 |
950 SEK | 2022-07-31 09:38 |
700 SEK | 2022-07-30 23:15 |
300 SEK | 2022-07-30 12:25 |
200 SEK | 2022-07-28 21:48 |
100 SEK | 2022-07-28 17:47 |
100 SEK | Startpris |