Rombmönster. Slitage, blekt, nötningar, fransskador. (482x175)
4 000 SEK | 2022-07-31 09:20 |
3 800 SEK | 2022-07-31 09:03 |
3 400 SEK | 2022-07-30 21:42 |
2 700 SEK | 2022-07-30 16:29 |
2 600 SEK | 2022-07-30 20:40 |
1 000 SEK | 2022-07-29 22:19 |
500 SEK | 2022-07-29 23:11 |
250 SEK | 2022-07-29 16:25 |
200 SEK | 2022-07-29 14:16 |
100 SEK | Startpris |