Mässing. Med genombruten dekor. Ytslitage, smärre repor. (Höjd 18,5)
1 100 SEK | 2022-07-31 11:22 |
1 000 SEK | 2022-07-30 03:02 |
950 SEK | 2022-07-31 00:21 |
600 SEK | 2022-07-30 00:49 |
400 SEK | 2022-07-28 22:10 |
400 SEK | 2022-07-29 10:52 |
200 SEK | 2022-07-29 10:51 |
100 SEK | 2022-07-28 17:16 |
100 SEK | Startpris |