Olja på duk, tjäderhöna med kycklingar. Signerad och daterad 16. Ram med färgbortfall. (88x108)
3 600 SEK | 2022-07-31 11:55 |
3 400 SEK | 2022-07-31 11:52 |
1 400 SEK | 2022-07-31 09:28 |
700 SEK | 2022-07-30 13:46 |
600 SEK | 2022-07-29 09:23 |
550 SEK | 2022-07-28 21:36 |
100 SEK | 2022-07-28 19:26 |
100 SEK | Startpris |