Lock med religiös scen. Delvis förgylld. Botten med graverade monogram och adelskrona. Bristning, repor, mindre bulor. (Diameter 4,5, vikt 41g.)
1 800 SEK | 2022-07-31 12:03 |
1 800 SEK | 2022-07-31 12:05 |
1 000 SEK | 2022-07-29 21:15 |
1 000 SEK | 2022-07-30 22:53 |
900 SEK | 2022-07-30 10:45 |
600 SEK | 2022-07-29 10:38 |
500 SEK | 2022-07-29 08:40 |
400 SEK | 2022-07-28 18:18 |
100 SEK | 2022-07-28 16:59 |
100 SEK | Startpris |